DSpace Repository

Browsing Araştırma Çıktıları | TR-Dizin İndeksli Yayınlar Koleksiyonu by Publisher "Journal of Clinical and Experimental Investigations"

Browsing Araştırma Çıktıları | TR-Dizin İndeksli Yayınlar Koleksiyonu by Publisher "Journal of Clinical and Experimental Investigations"

Sort by: Order: Results:

  • Erbey, Ahmet; Karadağ, Neşe; Ulutaş, Hakkı; Kuzucu, Akın; Soysal, Ömer (Journal of Clinical and Experimental Investigations, 2012)
    Öz:Pulmoner tümörlet, multifokal nöroendokrin hücre proliferasyonudur ve pulmoner karsinoidler için prekürsör lezyon olarak kabul edilir. Bu çalışmada, 52 yaşında bronşektazi nedeniyle sol alt lobektomi ve lingulektomi ...
  • Altıntaş, Ramazan; Oğuz, Fatih; Taşdemir, Cemal; Beytur, Ali; Çimen, Serhan; Güneş, Ali (Journal of Clinical and Experimental Investigations, 2013)
    Öz:Renal Hücreli Kanser genitoüriner sistemin en sık görülen malignitelerinden biridir ve yüksek mortalite oranlarına sahiptir. Hastaların %10-15’ i asemptomatiktir ve başka hastalıkların araştırılması için yapılan görüntüleme ...
  • Demirel, Soner; Bilaki, Şemsettin; Yuvacı, İ.; Cumurcu, Tongabay; Çolak, Cemil (Journal of Clinical and Experimental Investigations, 2013)
    Objective: Comparison of Plusoptix S08 with a standart autorefractometer (Topcon RM 8000B) in children and adults. Methods: 220 eyes of 110 children, with a mean age of 8.06 ± 2.89 years old were examined to compare ...