Certain Semisymmetry Curvature Conditions on Paracontact Metric (k, µ)-Manifolds

Yükleniyor...
Küçük Resim

Tarih

2020

Dergi Başlığı

Dergi ISSN

Cilt Başlığı

Yayıncı

Erişim Hakkı

info:eu-repo/semantics/openAccess

Özet

Certain Semisymmetry Curvature Conditions on Paracontact Metric (k, µ)-Manifolds

Açıklama

Anahtar Kelimeler

Kaynak

Mathematical Sciences and Applications E-Notes

WoS Q Değeri

Scopus Q Değeri

Cilt

8

Sayı

1

Künye

YILDIZ A,DE U. C (2020). Certain Semisymmetry Curvature Conditions on Paracontact Metric (k, µ)-Manifolds. Mathematical Sciences and Applications E-Notes, 8(1), 1 - 10. Doi: 10.36753/mathenot.651519