On QR- submanifolds of a quaternionic space form
Yükleniyor...
Dosyalar
Tarih
2001
Yazarlar
Dergi Başlığı
Dergi ISSN
Cilt Başlığı
Yayıncı
İnönü Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümü, Malatya, Türkiye
Erişim Hakkı
Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 United States
info:eu-repo/semantics/openAccess
info:eu-repo/semantics/openAccess
Özet
[Abstract Not Acailable]
Açıklama
Yıl: 2001Cilt: 25Sayı: 3ISSN: 1300-0098 / 1303-6149Sayfa Aralığı: 413 - 425Metin Dili:İngilizce
Anahtar Kelimeler
Kaynak
Turkish Journal of Mathematics
WoS Q Değeri
Scopus Q Değeri
Cilt
25
Sayı
3
Künye
ŞAHİN B (2001). On QR- submanifolds of a quaternionic space form. Turkish Journal of Mathematics, 25(3), 413 - 425.