Multiple-Q structure and a first order phase transition in the square lattice
Küçük Resim Yok
Dosyalar
Tarih
1995
Dergi Başlığı
Dergi ISSN
Cilt Başlığı
Yayıncı
Turkish Journal of Physics
Erişim Hakkı
info:eu-repo/semantics/openAccess
Özet
Multiple-Q structure and a first order phase transition in the square lattice
Açıklama
Yıl: 1995Cilt: 19Sayı: 2ISSN: 1300-0101 / 1303-6122Sayfa Aralığı: 363 - 370Metin Dili:İngilizce
Anahtar Kelimeler
Kaynak
Turkish Journal of Physics
WoS Q Değeri
Scopus Q Değeri
Cilt
19
Sayı
2
Künye
BAYRİ A,POLAT H (1995). Multiple-Q structure and a first order phase transition in the square lattice. Turkish Journal of Physics, 19(2), 363 - 370.